Fraunberg Maria - Ovečky
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1916
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč