U jezera
Autor: Antonín Brožek
Signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 34,5 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč