Dostaveníčko
paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč