Les Halles
Autor: Josef Herčík
(1922 Uherský Brod - 1999 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 100/200, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 31 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč