A. Melzer - Civaron
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskeno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 35 x 28 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč