Snopy
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1928
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 23,5 x 28 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč