61. Plakát z výstavy Aléna Diviše - L formát
zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 69 cm, výška: 98,5 cm, rámování: 107 x 77,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:20 SELČ
Zbývá: 18d 8h 19m 20s
Vyvolávací cena: 500 Kč