Masarykova ulice - Miloslav Konvička
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 2010
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 41,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč