Burgos

Autor: Matthäus Merian
(1593 Švýcarsko - 1650 Německo)

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 1640
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.08.2024 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč