Zlacený rám, Dívka s knihou
Vnitřní rozměr 52 x 71,3 cm, obsahuje tisk na kartonu
Šířka: 89 cm, výška: 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč