Mužské portréty
kresba tužkou, datováno vlevo dole 21. 2. 1901, signováno s. Markéta vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Datace: 1901
Šířka: 49 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 47,5 x 61 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč