Snopy pod horou
Monogramováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 76 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč