Promenáda
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 69 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč