99. Pohled do zimní krajiny
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1941
Šířka: 24 cm, výška: 22 cm, rámování: 25 x 27
Konec dražby: 07.10.2024 20:32 SELČ
Zbývá: 17d 18h 35m 9s
Vyvolávací cena: 600 Kč