Panenka Marie s Ježíškem
Námět volně dle B. E. Murillo. Plátno rentoilováno, rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: 19. stol.
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 39 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.10.2023 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč