Zimní nálada
Nesignováno, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 22 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč