Panna Marie
rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na kartonu, datace: 19. stol.
Šířka: 52,5 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč