Burg Kreuzenstein
signováno vpravo dole pod grafikou, název, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept
Šířka: 27,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 57,5 x 44
Konec dražby: 20.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč