Torzo mužského těla II.
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1990
Šířka: 23,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 33
Konec dražby: 21.08.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč