Pasáček v krajině
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč