Pohled na moře
Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1938
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 55 x 44
Konec dražby: 21.08.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč