93. Ve městě
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 57 x 47 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 18d 8h 38m 44s
Vyvolávací cena: 500 Kč