Torzo mužského těla I.
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1993
Šířka: 31,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 42,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč