Podzim
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 72,5 x 112,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč