Krajina u vody
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč