92. Moskva
Signováno vpravo dole, místopisné urční v azbuce, zaskleno a rámováno.
Šířka: 35,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 42,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 17d 18h 18m 25s
Vyvolávací cena: 700 Kč