92. Kostel
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 47 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 57 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 18d 8h 49m 18s
Vyvolávací cena: 500 Kč