91. Švec a tovaryš
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 37 x 40
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 17d 7h 21m 53s
Vyvolávací cena: 2 800 Kč