Venuše
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 92,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč