Rybářské lodě
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 61 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč