90. Jezdec na koni a pes
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 44
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 17d 8h 51m 58s
Vyvolávací cena: 4 000 Kč