2 kusy relikviářů
2 ks relikviářů sv. Anny vyučující P. Marii a sv. Jana Nepomuckého, zaskleno a rámováno. Osvědčení k vývozu předmětů kutrurní hodnoty přiložena.
Technika: asambláž, materiál: textil/papír, datace: přelom 18. a 19. stol.
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 21,5 x 18 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč