Svítání
datováno a signováno monogramem vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1870
Šířka: 21 cm, výška: 14 cm, rámování: 23 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč