Koně v anglické krajině
rámováno, protržené plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 61
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč