Koně, konvolut 2 ks
Signováno a datováno vlevo dole, jedna z grafik paspartována.
Technika: akvatinta, datace: 1938
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 31 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč