89. Fontána v parku
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 26 x 31,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 17d 8h 38m 45s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč