Cesta k řece
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč