87. Na mezích
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 66 cm, rámování: 72 x 98 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:28 SELČ
Zbývá: 18d 8h 42m 30s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč