Leningrad
zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1989
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36,5 x 46,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč