86. Krávy na pastvě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 70,5 x 81
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:28 SELČ
Zbývá: 17d 8h 54m 37s
Vyvolávací cena: 4 200 Kč