85. Boží muka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 41,5 x 62
Konec dražby: 07.10.2024 20:28 SELČ
Zbývá: 17d 17h 51m 18s
Vyvolávací cena: 500 Kč