Barevná kompozice
Technika: tempera
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč