St. Hillary v Jersey
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 28,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 41,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč