Pomník posledního potomka Žižkova
paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 35 x 41,5 paspartováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč