Portrét mladé dívky v kroji
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč