Kytice
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 37,5 cm, výška: 53 cm, rámování: paspartováno, 70,5 x 55,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč