J. Kučera - Chlapec
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1911
Šířka: 21 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 44 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč