Na statku
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 74 x 95
Konec dražby: 10.07.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč