V lese
paspartováno, zaskleno
Šířka: 11,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 21 x 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč