Portrét ženy
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 58 cm, výška: 77,5 cm, rámování: 102 x 83
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč